KAVACIKSPOR GECESİNDE CENGİZ KURTOĞLU RÜZGARI ESTİ

Kavacık Spor Kulübü Dayanışma Gecesi Kavacık kulübü yeşil nesil atölyeleri ve kidslanpark sponsorluğunda Cengiz Kurtoğlu sahnesi ile Beykoz’da yapıldı.

TFF bölgesel amatör de Beykoz ilçesini temsil eden yeşil beyazlı ekip eğlenceli gece de coşku dolu anlar yaşadı.

Kidslanpark / yeşil nesil işletmesi sahibi cömert agat’ın sunumunu yaptığı geceye Ak parti Beykoz ilçe başkanı Sn.M.Hanifi Dilmaç,Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcılarından Sn.Fatih Sağlam, Beykoz Kulüpler Birliği başkanı Sn.Asım Özdemir ve ilçe kulüp başkanları ve ünlü menejer Sinan Aydın’ın katılım gerçekleştirdi.

Kavacık Sporun yönetiminde de yer alan kindlandpark / Yeşil Nesil’in gerçekleşen geceye ilgi fazlaydı.Menejer Sinan Aydın ; katılımın çokluğundan memnun oldugunu ülkemizde böyle neşeli bir gece olmadığını iletti.

Gece de sahne öncesi basın mensuplarının sorularını cevaplayan usta sanatçı Cengiz Kurtoğlu,geceye katılımdan oldukça memnun olduğunu,son dönemlerde arabesk’in oldukça ön plana çıktığını kaydetti.

Ayrica hayranlarına yakında hit bir arabesk albüm çalışmasınin müjdesini verdi.bu album de Oglu ile de düet yapan Cengiz Kurtoğlu bir numara olacağını söyledi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *